Czym się zajmuję

Iluzja

Pozwól sobie

Każdy aspekt naszego życia może się zmienić, kiedy my się zmieniamy, ponieważ rzeczywistość jest iluzją, hologramem naszego wnętrza. Wystarczy tylko, że sobie na to pozwolisz.

Niezależnie od światopoglądu, człowiek to suma pierwiastków: duchowego, fizycznego i psychicznego, które wzajemnie na siebie oddziałują. Jeśli komunikacja między nimi zostanie zachwiana, mogą pojawić się zaburzenia nastroju, lęki, kompleksy i niekonstruktywne zachowania. Metoda Rozświetlania to moja autorska metoda, za pomocą której pomagam Ci rozświetlić Twoje wnętrze i odkryć Twoją wewnętrzną Boskość. Kwantowe metody, którymi pracuję działają na każdym poziomie życia: fizycznym, umysłowym, duchowym i emocjonalnym.

Podświadomość gra pierwsze skrzypce w Twoim życiu. Nie dość, że kontroluje procesy w ciele takie jak trawienie, oddychanie czy bicie serca, to również przechowuje ogromne ilości informacji. Nigdy nie zapomina tego, czego raz doświadczyła, i przez to wpływa na Twoje zachowania, myśli
i działania w życiu codziennym. Podświadomość nie rozróżnia, co jest dobre, a co złe, podtrzymuje instynkty i generuje nasze nawyki. Jeśli masz za sobą trudne przeżycia (kto ich nie ma?), to Twoja podświadomość będzie tak sterowała Twoimi zachowaniami, aby uchronić Cię przed ponownym doświadczeniem podobnych traum.

Tak samo jest z przekonaniami. Jeśli w dzieciństwie mówiono Ci na przykład, że pieniądze są złe, że trzeba być pokornym
i cichym albo że jesteś głupcem, grubasem, łamagą i na nic nie zasługujesz, to te przekonania sterują teraz Twoim życiem
i nie pozwalają wybić się ponad to, co znasz.

Zatem jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, wyjść z cienia, zacząć lepiej zarabiać, zmienić swój wygląd, zdrowie, myślenie, a także postawić na siebie i zacząć żyć pełnią życia, to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię na konsultację wstępną. Podczas tego spotkania opowiesz mi o tym, co chcesz w życiu zmienić, a ja powiem Ci, jak możemy tego dokonać. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, opłata za konsultację zostanie wliczona do opłaty za sesję.

Na sesjach ze mną możemy dokonać uzdrowienia życia płodowego, zharmonizować i otworzyć czakry, pozbyć się wszystkich blokujących Cię przekonań, a w ich miejsce wprowadzić nowe, wspierające Cię programy, i wiele więcej…

Niezwykle ważne i często praktykowane przeze mnie jest także radykalne wybaczanie sobie i innym, które uwalnia nasze serce od ciężaru poczucia żalu i urazy.

Wszystkie wydarzenia, jakie nas w życiu spotkały, zaistniały
w wyniku naszych myśli i przekonań.

To, co od dzieciństwa przekazywali nam rodzice i otoczenie, stało się dla nas prawdą.

Jeśli wychowaliśmy się wśród nieszczęśliwych osób, bojących się żyć pełnią życia czy też pełnych poczucia winy bądź agresji, mimowolnie nauczyliśmy się wielu negatywnych rzeczy o życiu i świecie.

Tak powstają w nas przekonania typu: „nie jestem dość dobry”, „nie zasługuję”, „wszystko robię źle”, „mam pecha” itd.

W konsekwencji możemy zauważyć w dorosłym życiu, że zachowujemy się tak jak nasi rodzice lub spotykamy podobne do nich osoby. Czy zdarzyło Ci się mieć poczucie, że Twoja przyjaciółka, partner lub współpracownik zachowują się dokładnie tak jak Twoja matka czy ojciec?

Zdarza się, że obwiniamy za swoje niepowodzenia innych ludzi, jednakże tylko my sami mamy wpływ na nasze doświadczenie. To nasze myśli o sobie i świecie blokują nas przed osiągnięciem sukcesów oraz przed spełnieniem najskrytszych marzeń. Osiągając spokój umysłu, odnajdując
w nim harmonię i równowagę odzwierciedlamy to w naszym życiu.

Umów się na sesję ze mną już dziś, aby zmienić swoje życie na takie, którego pragniesz.

Soul Body Fusion.
Połączenie Duszy i Ciała

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do ciała fizycznego. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy wprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie”.

Połączenie Duszy i Ciała to nasz naturalny stan, jednakże w trakcie naszego życia doświadczamy traum, ciężkich przeżyć i negatywnych emocji, które powodują rozstrojenie wibracji pomiędzy Ciałem i Duszą. Kiedy następuje połączenie i zestrojenie energetyczne między naszą Esencją a Ciałem fizycznym, odczuwamy pełnię siebie. Odkrywamy swój potencjał i pozwalamy mu, by zaistniał w naszym życiu.

Proces Soul Body Fusion to cudowne połączenie i harmonizacja Duszy z Ciałem. Ta wspaniała metoda ugruntowuje nas i podnosi wibracje naszego Ciała.

Manifestacja Obfitości

Manifestacja Obfitości to nie tylko spełnianie największych marzeń. To przede wszystkim życie w ciągłym przepływie, w zdrowiu, spokoju i miłości.

Masz czasem poczucie, że idzie Ci „pod górkę”? Mówisz, że „masz pecha” albo „los Ci nie sprzyja”?

Żyjąc świadomie i emanując energią Miłości i akceptacji, jesteś w stanie wpływać na wydarzenia swojego życia i sprawiać, by na co dzień wszystko działo się po Twojej myśli.

Dzięki sesjom ze mną pozbędziesz się negatywnych przekonań, które blokują Cię przed życiem, jakiego pragniesz, oczyścisz swoją energie życiową, uzdrowisz swoje życie płodowe dokonasz radykalnego wybaczania i odkryjesz swoją prawdziwą MOC i pełny potencjał.

Oczyszczanie przestrzeni

Często mówi się „dom z duszą” i faktycznie, są takie pomieszczenia, gdzie już od wejścia czujemy się miło i przyjemnie, jak otuleni ciepłym kocem. Istnieją także miejsca, z których chcemy jak najszybciej wyjść, do których nie lubimy wracać, czy też których nikt nie odwiedza.

Oczyszczanie przestrzeni, w której mieszkamy, przebywamy i pracujemy, jest bardzo ważne dla naszego samopoczucia i zdrowia.

Każdy z nas emanuje nieustannie energią swoich myśli, uczuć i emocji. Te energie nie rozpływają się w przestrzeni, tylko pozostają w niej i oddziałują na nas jeszcze przez długi czas. 

Niektóre pomieszczenia pamiętają m.in.: śmierć, głód, biedę, przemoc, cierpienie, brak wsparcia i miłości, i wiele więcej.

Na miejscach ciążą zarówno złorzeczenia i klątwy, jak również mogą w nich przebywać dusze zmarłych.

Oczyszczanie domu, działki czy miejsca pracy za pomocą Theta Healing jest pełne i natychmiastowe. Nasze miejsca stają się lekkie i napełnione energią bezwarunkowej Miłości Stwórcy.

Dzięki takiej sesji transakcje sprzedaży nieruchomości stają sią łatwiejsze, biznesy odzyskują potencjał i moc, a domostwa stają się przytulne i bezpieczne jak nigdy dotąd.

Uzdrawianie Rodu

Twoja Dusza zdecydowała się zejść na ziemię być w fizycznym ciele i doświadczać wachlarza emocji, myśli, zdarzeń, lekcji, zmysłów… związanych z posiadaniem ciała. 

Aby wejść na kolejny poziom jakości życia i odkryć jeszcze głębiej swoją moc możesz uleczyć swoją relację z przodkami oraz rany pokoleniowe, które nosisz w sobie.

Przez całe swoje życie nosisz w sobie pamięć swoich przodków, żyją oni w każdej komórce Twojego ciała. Odziedziczyłaś_eś po nich nie tylko kolor oczu, włosów czy talenty, ale także rany, które zostały zapisane głęboko w DNA. 

5 oznak gotowości na Uzdrawianie Rodu (Drzewa Rodowego):

Czujesz gotowość na proces uzdrawiania rodu?

Zapraszam na energetyczną sesję 1:1,

która pomoże Ci uzdrowić rany, których Twoi przodkowie nie uzdrowili podczas swojego życia. Podczas tej sesji zbudujesz głębokie, trwałe połączenie ze swoim Rodem i usuniesz negatywne energie przodków, zwane raną Rodu, ze swojego pola i życia.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.