O mnie

Witaj

Nazywam się Magda Maria

Kwantowa Przewodniczka

Jestem Istotą pełną życia, pozytywnej energii i wewnętrznego światła, która dzieli się
z innymi swoimi darami.

Nie zawsze byłam tą osobą, którą jestem teraz.

Jako dziecko czułam, że coś w tym świecie jest nie tak. Nie rozumiałam, dlaczego zostałam uwięziona właśnie w tym ciele i w tym miejscu. Zastanawiały mnie różnice
w nauczaniu akademickim a religijnym. Nie rozumiałam, dlaczego obie teorie powstania świata tak bardzo się różnią.

Od zawsze czułam potrzebę pomocy innym poprzez przekazywanie wiedzy, którą posiadam, oraz wskazywanie kierunku i rozwiązań problemów tym, którzy sami ich nie widzieli.

Moja historia

Jak to się wszystko zaczęło

Umysł i Serce pokierowały mnie na studia ekonomiczne. Po nich przez 10 lat pracowałam w banku. W głębi serca wiedziałam, że pomimo iż praca z klientem jest bardzo przyjemna, to nie jest to coś, co chcę robić przez całe życie.

woman-min
universum-min
Wszechświat sprawił, że przeprowadziłam się do Niemiec, gdzie obecnie mieszkam. Tutaj spojrzałam na wszystko z innej perspektywy i zaczęłam się otwierać na życie zgodne ze mną i moim Sercem. W ten sposób weszłam na ścieżkę wielowymiarowych zmian, które sprawiły, że poczułam się dobrze sama ze sobą
i z własnym ciałem.

Jestem wegetarianką. W ciągu ostatnich lat przeszłam wiele postów i detoksów. Praktykuję posty sokowe i suche posty. Dzięki nim zmieniła się moja relacja z jedzeniem
i z moim ciałem. Pozwalają mi one żyć jeszcze bardziej w tu i teraz. Głęboko wierzę w moc samouzdrawiania ludzkiego ciała oraz w to, że mamy całkowity wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Razem ze zmianą odżywiania pojawiła się w moim życiu medytacja, w której bardzo szybko poczułam, że jestem czymś więcej niż tylko ciałem. Zaczęłam jeszcze bardziej łączyć się ze sobą. Otworzyłam się na przepływ energii w moim ciele i cudowne wizje. Rozpoczęłam pracę z emocjami i przekonaniami, co doprowadziło do ogromnej transformacji mojego myślenia. Z nieśmiałej osoby, która uważała, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia
i zaoferowania światu, stałam się osobą, która od ponad dwóch lat aktywnie prowadzi profil na Instagramie i inspiruje setki osób do zmian i postawienia na siebie.

W ostatnich latach wyszłam z kompulsywnego objadania się i obsesji na punkcie wyglądu
i wagi ciała. Odkryłam swoją kobiecość, pokochałam siebie i odnalazłam swoją wewnętrzną Moc. Droga ta doprowadziła mnie do przypomnienia sobie moich pasji i talentów, dzięki czemu mogłam zrezygnować z pracy na etacie i zaczęłam żyć życiem swoich marzeń.

transformacja

Jestem Boską Istotą

Od początku 2021 roku czynnie pomagam innym w ich transformacji poprzez różnego rodzaju warsztaty i sesje indywidualne. Na codzień pracuję z narzędziami takimi jak: praca z podświadomością, Quantum Healing, sesje oddechowe, aktywacja energii życiowej (Kundalini), taniec intuicyjny. Jestem certyfikowanym Theta Healerem
i praktykiem metody Soul Body Fusion oraz EFT, a także twórczynią Metody Rozświetlania. Pokazuję i uczę jak wcielać i uziemiać procesy kwantowe oraz jak tworzyć nową rzeczywistość. Zaufały mi już setki osób, które po sesjach ze mną dokonały zmian w swoim życiu.

Pozwól, że za pośrednictwem znanych mi metod 

Intencja

Dzięki połączeniu mojej wiedzy z osobistym doświadczeniem bezpiecznie przeprowadzę Cię przez zmiany, których pragniesz. Moją intencją jest, abyś podczas pracy ze mną znalazła kontakt ze swoją Duszą i dostroiła swoje wibracje do swoich najwyższych potencjałów. W trakcie sesji pracujemy z Twoim świadomym umysłem, podświadomością i nadświadomością, co w rezultacie przekłada się na zmianę Twojego myślenia, poszerzenie świadomości i wkroczenie na nową linię życia.

Misja

Moją misją jest rozświetlać życia ludzi, którzy tego potrzebują. Od dziecka miałam potrzebę i predyspozycje do tego, by prowadzić innych, by pokazywać im drogę czy rozwiązania, gdy czuli się zagubieni. Spełniałam się w tej roli już w szkole, tłumacząc innym zadania. Robiłam to dalej w pracy w banku, gdzie pomagałam zarówno klientom, jak i współpracownikom rozwiązywać ich problemy w zawiłym systemie bankowym. Od zawsze cieszyłam się łatwością w przyswajaniu nowej wiedzy, a dzięki mojej Intuicji w szybki sposób rozwiązywałam problemy i konflikty. 

Kiedy po trzech latach rozwoju osobistego i duchowego odnalazłam swoją pasję, zrozumiałam, do czego przez życie byłam przygotowywana. Wejście w wymiar Nowej Ziemi i życie w nowym paradygmacie jest znacznie przyjemniejsze, gdy ktoś nas pokieruje na właściwe tory i wskaże drogę do celu. 

Droga Podróżniczko, pozwól, że będę Twoją Przewodniczką i za pomocą znanych mi technik, mojej Intuicji i wysokich energii Źródła uprzyjemnię Ci podróż życia.

5 książek

które warto według mnie przeczytać

Wierzysz w zbiegi okoliczności?

Ja już od dawna nie. Odkąd zaczęłam pracować nad swoimi przekonaniami, nawykami i emocjami, spotkałam na swej drodze wielu ludzi. Niektórzy byli moimi nauczycielami, inni motywatorami, a jeszcze inni inspirowali do działania.

Każda Istota spotkana na drodze mojego życia wpłynęła na jego bieg. 

Pozwól, że ja pomogę Ci w transformacji Twojego życia. 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.